Мбаппе з Франції забиває двічі за дві хвилини, зрівнюючи рахунок Аргентини – 2:2 за хвилини до гри

Топ лінія

Француз Кіліан Мбаппе забив два голи менш ніж за дві хвилини, зрівнявши рахунок Аргентини з рахунком 2:2 за менше ніж 10 хвилин до фіналу чемпіонату світу, у захоплюючій боротьбі за найбільший титул у спорті.

Ключові факти

Француз Кіліан Мбаппе забив перший гол у збірній Франції на 80-й хвилині гри, а потім ще один гол у матчі на 82-й хвилині, приголомшивши стадіон у Катарі.

У грі майже весь час домінувала збірна Аргентини: Мессі забив Аргентину на табло на 23-й хвилині після того, як реалізував пенальті після того, як його одноклубник Анхель Ді Марія був підбитий французом Усманом Дембеле в штрафному майданчику.

На 36-й хвилині Ді Марія збільшив перевагу Аргентини клінічним ударом зсередини штрафного після двох швидких передач із центру поля.

Після того, як аргентинська блискуча атака була змушена відступити, Франція була змушена зробити дві ранні заміни в першому таймі — замінити Дембеле та Олів’є Жиру на Маркуса Тюрама та Рендала Коло Муані.

Новини Peg

Мессі, якого багато хто вважає найвидатнішим представником свого покоління, зіткнувся з атакою Франції під проводом 23-річного Кіліана Мбаппе, якого багато хто вважає спадкоємцем аргентинської зірки як найкращого гравця світу. Мессі та Мбаппе вийшли у фінал як спільні лідери рейтингу бомбардирів турніру з п'ятьма голами кожен, а також трьома та двома асистами відповідно. Аргентинські вболівальники сподіваються на сильну гру від Мессі, який виграв усі інші головні трофеї у грі. Аргентинський талісман також захоче подолати розчарування від поразки 1-0 від Німеччини у фіналі 2014 року, де він упустив можливість забити невдовзі після перерви. Історія також манить збірну Франції та Мбаппе, які прагнуть стати першою командою за шість десятиліть, яка виграла Кубок світу один за одним — останній успіх досягла Бразилія Пеле.