Франція обіграла Марокко, вийшовши у фінал проти Аргентини та Мессі

Топ лінія

У середу Франція вдруге поспіль вийшла у фінал Чемпіонату світу, перемігши Марокко з рахунком 2:0, розвіявши надії першої арабської чи африканської команди, яка потрапить у півфінал, і влаштувавши довгоочікуваний фінальний матч проти Аргентини в неділю.

Ключові факти

Франція вийшла вперед на п'ятій хвилині, забив захисник Тео Ернандес, а на 79-й хвилині Рендал Коло Муані відзначився ще одним голом.

Франція прагне рідкісних послідовних титулів чемпіонату світу, чого не траплялося з тих пір, як Бразилія неодноразово ставала чемпіоном у 1958 і 1962 роках.

У суботу збірна Марокко перемогла Португалію в чвертьфіналі, ставши першим випадком, коли африканська чи арабська збірна вийшли до півфіналу чемпіонату світу.

Франція зіграє з Аргентиною у фіналі, а суперзірка Ліонель Мессі домагається своєї першої перемоги на чемпіонаті світу в матчі, який може стати останнім у його кар’єрі національної збірної.

Основна інформація

Суперечливий Чемпіонат світу з футболу в Катарі вступає в останній відрізок перед недільним матчем чемпіонату. Мабуть, найбільшою сюжетною лінією досі була історія Мессі пройти до фіналу, поставивши свою аргентинську команду на порозі титулу, що, ймовірно, буде останнім шансом для 35-річного гравця виграти чемпіонат світу. П'ять голів Мессі роблять його найкращим бомбардиром турніру разом із французом Кіліаном Мбаппе, який у віці 23 років забив дев'ять голів у своїх двох матчах на чемпіонатах світу — це найбільше в історії для такого молодого гравця. Катар зіткнувся з багатьма звинувачення порушення прав людини під час використання робітників-мігрантів для будівництва стадіонів для Чемпіонату світу з футболу, а чиновників також звинуватили у підкупі ФІФА — всесвітнього керівного органу футболу — для отримання прав на проведення. Офіційні особи Катару заперечують ці заяви.

Дотичний

США вилетів з Кубка світу на початку цього місяця на етапі 16/XNUMX фіналу після a драматична перемога над Іраном що вивело команду з групового етапу. У 2026 році США разом із Канадою та Мексикою прийматимуть Чемпіонат світу з футболу.

Подальше читання

Аутсайдери чемпіонату світу: Марокко перемагає Португалію та стає першою африканською чи арабською країною, яка пройшла до півфіналу (Forbes)

Чоловіча збірна США вилетіла з Чемпіонату світу, програвши Нідерландам з рахунком 3:1 (Forbes)

США перемогли Іран — вийшли в 16/XNUMX фіналу Чемпіонату світу (Forbes)

Зітхання полегшення: Аргентина пережила приголомшливе повернення Нідерландів і дійшла до півфіналу чемпіонату світу (Forbes)