П'ять ключів до того, щоб "Барселона" перемогла "Галатасарай" у Лізі Європи

Після того, як минулого тижня не вдалося виконати роботу в Каталонії, ФК «Барселона» знову вирушить у левове лігво, щоб перемогти континентального супротивника на власному полі Ліги Європи, якщо вони хочуть здобути срібло цього сезону.

Цього разу їхні вороги – «Галатасарай», який обіцяє зустріти «Блауграну» у ворожому оточенні та зробити все можливе, щоб не дати гігантам Ла Ліги вийти до чвертьфіналу після глухого кута 0:0 на «Камп Ноу». Якщо Барса згадає уроки Спорт Минулого місяця в матчі плей-офф проти «Наполі» з рахунком 4-2, але це може виявитися легкою нічною роботою.

Пресування та повернення м'яча

Тренер першої команди Хаві Ернандес наказав своїм підопічним задушити «Наполі» тиском з першої хвилини та не дати їм розбудовувати гру. Після цього було важливо повернути м’яч, і «Барса» відіграла його загалом 53 рази протягом 90 хвилин.

Пошук найкращої ролі для Френкі де Йонга

Голландець, який раніше мав намір виставити на вітрині на літньому трансферному ринку, останніми тижнями оживився під керівництвом Хаві. Однак, щоб процвітати, «Барсі» знадобиться найкраща версія плеймейкера, і якщо він зрівняється зі своїми італійськими цифрами, які відновлюються в Італії, створеними моментами (три) і виконає 76 передач з точністю 93%, півзахисник працюватиме добре.

Хаві відпочив Де Йонгу за недільну перемогу з рахунком 4-0 над Осасуною в Ла Лізі, тобто він приходить до цього матчу відпочившим і в чудовому фізичному стані.

Сила з крил

Жорді Альба та Сергіно Дест також були видатними в Неаполі, коли колишній гравець Іспанії забив ранній гол, що додало «Барсі» імпульсу в матчі.

Оскільки Дані Алвес не зареєстрований на змагання, Дест може скористатися можливістю справити враження, а Хаві також буде звертатися до таких, як Адама Траоре та Усман Дембеле, щоб розбалансувати господарів.

Ефективність перед ціллю

«Барса» була клінічною під час останнього виїзду в Європу. Із загальних 16 кидків, які вони зробили, шість потрапили у ворота, а чотири завершилися голами.

На «Камп Ноу» вони також насолоджувалися 16 кидками проти турків у першому матчі, але їм доведеться бути набагато ефективнішими в цьому матчі після того, як вперше за 93 дні завершили цей матч без рахунків.

Вилучення м'яча із захисту

Минулого разу підопічні Доменек Торрент не дозволили «Барсі» вивести м’яч із спини, і хоча навички гри Рональда Араужо стають кращими, йому доведеться робити більше разом із Жераром Піке, щоб розкинути м’яч до крил і подати його. півзахист для «Барси», щоб продовжити поле в грі швидкого переходу, яку сприяє Хаві.