ФК Барселона програла Франкфуртський матч перед його початком

«Барселона» вийшла з 3/2 фіналу Ліги Європи на своєму щиті, хоча рахунок 4-3 (XNUMX-XNUMX за сумою рахунків) на користь «Айнтрахта» з Франкфурта не означає такої близької гри, як це припускає.

Так само, як і тиждень тому в Німеччині, «блауграна» знову була перевершена швидшим, сильнішим та інтенсивнішим нарядом, і їм пощастило, що вони не програли з рахунком 5-0 у перерві.

У другому таймі боролися краще. Але будь-які слова «ганьба» та «ганьба» не стосуються людей Хаві Ернандеса, над якими все ще триває робота.

Не забувайте, що це спорядження, яке було дев’ятим у Ла Лізі, коли він очолив у листопаді, а тепер є другим у автоматичному кваліфікаційному місці Ліги чемпіонів.

До вчорашнього вечора команда мала безпрограшну серію з 15 ігор і перемогла таких, як чинний чемпіон Іспанії Атлетіко Мадрид, півфіналіст UCL Вільярреал, а також Наполі та Галатасарай на виїзді в цьому змаганні, забивши по чотири м’ячі кожного разу.

Щоб не забути головне досягнення Хаві наразі, перемогу на «Бернабеу» в Ель Класіко з рахунком 4-0 над запеклими суперниками та лідерами «Реалом».

Однак, як і мадридистів того вечора, «Барса» зазнала власного збентеження вдома і фактично втратила нічию ще до того, як її освистували, виходячи на розминку.

Хоча відвідувачі мали отримати лише 5,000 30,000 квитків, кажуть, що на «Камп Ноу» було XNUMX XNUMX з їхньої кількості, які, по суті, зробили це ще одним виїзним матчем для каталонців і отримали дозвіл відтворити гарячу атмосферу скороварки, яку випробували в Deutsche Bank. Парк.

Вболівальники Франкфурта з самого початку перевершили своїх господарів і відстали від своєї команди, і хоча Хаві не хотів звинувачувати ані на окремих гравцях, таких як бідний Оскар Мінгеса на правому захиснику, ані на те, як натовп розділився, він визнав, що « атмосфера зовсім не допомогла».

«Це зрозуміло», Хаві сказав. «Це вплинуло на нас, і ми зіграли погано, але це не повинно служити виправданням, ми також повинні привітати Франкфурт. Це було як фінал, з розколом стадіону. Це було розчарування. Навіть наші гравці коментували це. Роздягальня хоче знати, що сталося. Будемо шукати пояснення».

Пальці вказували на власників абонементів, які нібито продали свої квитки мандрівним фанатам, хоча інші стверджують, що це не так, а найдешевші квитки сягають 169 ($182) також не допомагає.

Оскільки ультрас за сіткою відмовлявся виходити на другий тайм, поки 10 хвилин гри не закінчилися на знак протесту, президент Джоан Лапорта також отримує свою частку зловживань від розлючених прихильників за поразку з розділами коментарів до клубних дописів, які розкривають офіційна присутність, наповнена розлюченими Калерами.

"Хаві правий, це була серйозна помилка", - Лапорта довелося зізнатися. «Те, що сталося на трибунах, – це ганьба, яку не можна повторити».

«Ми маємо переглянути інформацію, яку маємо, і вжити заходів. Це прикро. Треба бути суворішими і не допускати певних речей. Мені як уболівальнику Барселони соромно. Я прошу вибачення. Ми опрацьовуємо інформацію і дамо пояснення», – підсумував він.

Якщо «Барса» захоче знову змагатися на континенті, сцени, які відбулися на їх власному патчі, не можуть бути повторені ніколи, оскільки вся система продажу квитків потребує перегляду та капітального ремонту.