ФК "Барселона" підтвердила травму Педрі на тлі звітів про часові рамки відсутності, що стало серйозним ударом для Хаві

ФК "Барселона" підтвердила травму зіркового півзахисника Педрі, через яку він не повинен грати щонайменше на три тижні.

Гравець збірної Іспанії пошкутильгав перед перервою в захоплюючому першому матчі плей-оф Ліги Європи проти «Манчестер Юнайтед» у нічию 2-2 і не зміг вплинути на гравців протягом 40 хвилин.

Запитав про постматчевий удар його тренер Хаві Ернандес сказав: «Він помітив дискомфорт у квадрицепсах. Завтра подивимося, як він там і що скажуть аналізи».

У п'ятницю вранці "Барса" оприлюднила короткий коментар у соцмережах заяву який показав, що «тести, проведені сьогодні вранці, підтвердили, що гравець першої команди Педрі отримав травму прямого м’яза стегна правого стегна».

"Він недоступний, і його еволюція визначатиме його доступність", - додали в клубі.

У своєму англійському Twitter-акаунті Barca повідомила, що Педрі "пошкодив праву стегна".

Точної дати щодо того, коли Педрі знову стане доступним, не було вказано, але СПОРТ претензій що цифра «8» не буде працювати принаймні три тижні, тоді як COPE має її до чотирьох.

Це, звісно, ​​означає, що він пропустить матч-відповідь проти «Юнайтед» на «Олд Траффорд» 23 лютого, а з Серхіо Бускетсом, який також програв, а Гаві дискваліфікований, півзахист «Барси» серйозно виснажений перед одним із найбільших матчів сезону.

Поки Рафінья не зрівняв рахунок у другому таймі, «Барса» була затоплена в центрі парку, оскільки Френкі де Йонг намагався впоратися з Прем’єр-міністром.Pinc
Пресинг і інтенсивність команди ліги.

Ігрової гри Педрі буде не вистачати не лише на континенті, а й у Ла Лізі. У щільних перемогах 1-0 і 2-1 п'ять із шести його голів зробили внесок у додаткові 10 очок, оскільки Барса наразі випереджає запеклих суперників Реал Мадрид на вершині на вісім.

За умови, що його відновлення буде проходити за графіком, три тижні для Педрі, ймовірно, означатимуть повернення 12 березня для виїзної поїздки до Атлетичного клубу в Більбао.

Якщо це чотири тижні, він міг би, як Усман Дембеле, аж до домашнього матчу Ель Класіко 19 березня, який може вирішити боротьбу за титул і чи принесе Хаві "Барсі" першу за чотири роки корону в вищому дивізіоні.