Фабіо Карвальо забиває драматичний пізній переможний гол для Ліверпуля проти Ньюкасла

На тлі закликів до ФК «Ліверпуль» зробити нові підписи в півзахисті, це було одне з їхніх нових підписань, яке грало в півзахисті, яке здобуло найбільшу кількість переможців на останній хвилині проти «Ньюкасл Юнайтед» на Енфілді в середу ввечері.

Фабіо Карвалью, якому у вівторок виповнилося 20 років, насолодився моментом, який він ніколи не забуде, забивши свій другий гол у такій кількості ігор за клуб, до якого він приєднався своїм літом.

Те, що ця гра була виграшною на 98-й хвилині, зробила її ще більш запам’ятовуваною, оскільки вона викликала бурхливі святкування на Енфілді. Це був викид емоцій після розчаруючої ночі, під час якої вони зіткнулися з добре організованим Ньюкаслом.

Цього літа навколо «Ліверпуля» тривають розповіді про те, що вони використали трансферне вікно, яке закривається в четвер, щоб підписати гравця в півзахисті, щоб допомогти їм боротися з «Манчестер Сіті» за титул Прем’єр-ліги.

Прибули нові підписи, зокрема уругваєць Дарвін Нуньєс, який став найдорожчим центрфорвардом клубу, коли прийшов на початку трансферного вікна.

Решта були молодими. Молодь для основної команди, але недосвідчених гравців не менше.

Правий захисник Келвін Ремсі, 19 років, прибув з Абердіна, щоб підкріпити Трента Александра-Арнольда, а Карвальо перейшов із Фулхема за 6 мільйонів доларів як універсальний гравець, який може грати на багатьох атакуючих позиціях.

Але жоден старший півзахисник не прибув у трансферне вікно… поки що.

Більшу частину цієї гри проти «Ньюкасла» здавалося, що «Ліверпуль» втрачатиме більше очок на початку нової кампанії.

До цього матчу в середині тижня вони виграли лише одну з чотирьох перших ігор сезону 2022/23, хоча й дуже яскраво через поразку 9-0 від Борнмута минулі вихідні.

Нічия з рахунком 1:1, яка здавалась у цій грі, коли наближалася 90 хвилина гри, повернула б Ліверпуль у напівкризовий режим. Перемога з рахунком 2-1, незалежно від того, як вона відбулася — можливо, особливо в тому, як вона зрештою відбулася, — робить речі набагато райдужнішими.

Ліверпуль закінчив гру з двома молодими гравцями на позиціях атакуючого півзахисту, коли Карвалью зайняв його місце разом із 19-річним Харві Елліоттом, який на той момент був найкращим гравцем Ліверпуля.

Але це був замінник Карвалью, який вкрав заголовки на Енфілді.

«Цього тижня він забив двічі — в останніх двох іграх — і вчора був його день народження, тому тиждень не кращий», — сказав Клопп про Карвалью на своїй післяматчевій прес-конференції.

«Він видатний гравець і талант. Я дуже, дуже радий за нього.

«Харві [Елліотт] був найкращим гравцем на полі, а Фабіо вирішив гру. Це свідчить про талант хлопців».

Тепер «Ліверпуль» вирушає в суботнє мерсисайдське дербі проти «Евертона», випереджаючи своїх місцевих суперників на п’ять очок, а не на три.

Клопп також сказав, що ця гра була хорошою підготовкою до того типу бою, якого вони очікують у матчі дербі, і його молодий півзахисник Карвальо тепер, мабуть, добивається місця в стартовій одиниці.