«Едмонтон Ойлерз» і «Нью-Йорк Рейнджерс» зіткнулися з першими труднощами після глибоких перегонів після сезону

Якби минулої весни все пішло інакше, то «Нью-Йорк Рейнджерс» і «Едмонтон Ойлерз» мали б зустрітися, щоб вирішити Кубок Стенлі, відповідну серію, враховуючи, що в період між 1990 і 1994 роками кілька колишніх Ойлерз потрапили в команду 1994 року, яка виграла 54-річна чемпіонська посуха для Рейнджерів.

За винятком того, що все пішло по-іншому: «Рейнджерс» програли останні чотири матчі «Тампа-Бей Лайтнінг», а «Ойлерз» пропустили 22 голи в чотирьох іграх майбутньому чемпіону «Колорадо Евеланш».AVAX
.

Майже через шість місяців команди, які посіли другі місця у відповідних конференціях, зустрілися вперше, щоб нагадати про те, як важко може бути продовжувати глибоку серію плей-оф із сильним стартом у наступному регулярному сезоні, особливо коли міжсезоння трохи коротше звичайного.

Після вражаючого повернення, яке принесло їм перемогу з рахунком 4-3 у суботу вдень, the Ойлерз мають 11-10-0, що ледве перевищує 500, тоді як Рейнджери мають 10-8-4 або НБА дорівнює 10-12, що подібне до рекорду Нетс (9-11) і Нікс (9-10). Ситуацію для «Рейнджерс» ускладнює несподіваний підйом «Нью-Джерсі Девілз», які закінчили суботу зі значною перевагою в 12 очок після 15-ї перемоги в 16 іграх.

«Ви не маєте права вибирати, як це розробляти в кожній грі», — сказав тренер «Едмонтона» Джей Вудкрофт, що звучало як одноразова репліка після того, як він сказав, що його команда, здавалося, контролює дії, незважаючи на відставання на три голи в третьому матчі.

«Рейнджерс» і «Ойлерз» з’ясовують важку частину: інколи наступний крок від фіналіста конференції до домінуючого претендента на Кубок часто не приживається на початку наступного регулярного сезону, а іноді й зовсім не приживається, хоча є винятки, такі як «Лайтнінг», чиї три виступи поспіль у Кубку Стенлі можуть бути такими ж, як Астрос досягають ALCS за шість сезонів поспіль.

Примітним моментом у «Лайтнінгах» є те, що вони дійшли до фіналу Кубка Стенлі приблизно за 21 місяць, вигравши перший титул над «Далласом» у клубі «Едмонтон» 28 вересня 2020 року, другий титул — над «Монреалем» 7 липня 2021 року. і програш у заявці на третій поспіль титул 26 червня, коли зазвичай проводиться драфт.

У суботу жодна з команд не була схожа на претендентів на Кубок, хоча те, як розгортався фінал 15:20, «Едмонтон» виглядав як домінуюча команда, яка забила три з чотирьох голів за 5:42, перш ніж зірки взяли верх на пізньому етапі грати.

Переможна послідовність майже здавалася передбачуваною, і через 24 секунди після того, як Алексіс Лафреньєр грубо реалізував пенальті у лівому куті захисника «Едмонтона» Тайсона Баррі. Ойлерз виграли вкидання, перевели шайбу в зону атаки.

Тоді Коннор Макдевід обійшов мережу, побачив у слоті Раяна Нагента-Хопкінса. Нугент-Хопкінс побачив, як Леон Драйзайтль зрізав лівий фланг, але Ігор Шестеркін не побачив того самого, і коли лівий край сітки залишився вільним, потрібно було зробити пас, і Драйзайтлю довелося просто забити шайбу.

«Очевидно, що велика перемога характеру, але ми повинні вчитися на своїх помилках, і ми також повинні швидко вчитися», — сказав Драйзайтль. «Ми не можемо програвати 3-0 в кожній грі. Це виснажує хлопців.

«Але це справді велика перемога для нас, і ми повинні будувати на цьому. Це крок у правильному напрямку, але ми маємо наслідувати його. Ми не можемо продовжувати вигравати, втрачати, вигравати, втрачати. 500 не приведе вас до плей-офф. Ми повинні почати вигравати в деяких іграх послідовно і робити це правильно. Я вважав, що третій період був чудовим кроком».

І коли він це зробив, «Ойлерз» перейшли від другої поспіль поразки з трьома м’ячами до вражаючого повернення, тоді як «Рейнджерс» знову почали говорити про те, що не зіграли повну гру, про що вони часто говорять у перших 22 іграх.

Я вважав, що ми чудово зіграли два тайми", - сказав тренер Рейнджерс Жерар Галлант. «Тоді ми вийшли в третьому періоді і були необережні», — сказав тренер Рейнджерс Жерар Галлант. «Вони забивають чотири голи в третьому періоді без будь-якої іншої причини, окрім того, що ми надаємо їм можливості — і два тупі пенальті. Це розпад команди. Такого не може бути».

Цілком можливо, що все може змінитися до того часу, коли завершиться післясезонний період через п’ять з гаком місяців, але перші результати двох команд, які програли у фіналі конференції минулої весни, можуть свідчити про тривалу боротьбу за повернення до свого високого статусу.

«Ми не могли зупинити це, - Міка Зібанеджад. - Ми не могли зупинити імпульс і спробувати отримати імпульс, щоб піти іншим шляхом. Очевидно, це важкий, важкий спосіб програти».

І важко грати, намагаючись відтворити риси минулого сезону, коли «Рейнджерс» здобули 27 перемог, причому 23 з них були змаганнями з одним голом.