Дует забив 3 голи в хаотичному дебюті Роналду за Саудівську Аравію

Топ лінія

Футбол іконки Кріштіану Роналду та Ліонель Мессі приголомшив натовп у Саудівській Аравії в четвер у, можливо, фінальному матчі між двома легендами, коли Роналду забив двічі у своєму довгоочікуваному дебюті за футбольну команду Саудівської Аравії після того, як Мессі забив перший гол у хаотичній грі.

Ключові факти

37-річний Роналду був капітаном команди всіх зірок, до складу якої входили гравці його клубу «Аль-Насср» і іншої команди Ер-Ріяда «Аль-Хілал», а 35-річний Мессі виступав за французький клуб «Парі Сен-Жермен» у товариському матчі на переповненому King Fahd International Стадіон.

Мессі відкрив рахунок на третій хвилині, а Роналду відзначився з пенальті на 34-й хвилині та ще раз перед перервою.

Роналду був замінений на 61-й хвилині, а Мессі був вилучений через одну хвилину.

ПСЖ виграв зворотний матч з рахунком 5-4, незважаючи на те, що захисник Хуан Бернат отримав червону картку на 39-й хвилині.

Що потрібно дивитися

Роналду зіграє свою першу гру в чемпіонаті Саудівської Аравії в неділю, коли «Аль-Насср» зіграє проти «Аль-Еттіфака».

Що ми не знаємо

Незрозуміло, чи зіграють Мессі та Роналду ще коли-небудь один проти одного. Аль-Насср, імовірно, зіткнеться з європейськими суперниками лише в кількох товариських матчах протягом року, тоді як Мессі пов'язаний до майбутнього переходу до команди Вищої футбольної ліги «Інтер Майамі», що зробило б гру між ними ще більш малоймовірною.

Велике число

210 мільйонів доларів. Саме стільки коштуватиме 2-річний контракт Роналду з Аль-Нассром як повідомляється заплатити йому.

Дотичний

Очолив Мессі Forbes Список 2022 найбільш високооплачуваних спортсменів із 130 мільйонами доларів щорічного прибутку, тоді як Роналду посів третє місце в списку з 115 мільйонами доларів доходу.

Основна інформація

Більшість футбольних спостерігачів вважають Мессі та Роналду одними з найкращих гравців у цій грі, а їхні десятки протистоянь за ці роки стали спортивною легендою. Суперництво між ними досягло піку на початку 2010-х років, коли вони перебували на розквіті кар’єри та грали за головні суперники в Іспанії — Роналду виступав за «Реал», а Мессі — за «Барселону». Вони перетворили свої досягнення на полі на фінансовий успіх, але їхнє суперництво поширюється навіть на бізнес: Роналду має довічну угоду з Nike, а Мессі має довічну угоду з Adidas.

Подальше читання

Al Nassr каже, що Роналду не має пункту в контракті, щоб підтримати заявку Саудівської Аравії на чемпіонат світу (Reuters)