Суперкубок DFL пропонує важливі уроки для мюнхенської Баварії та РБ Лейпциг

Мюнхенська «Баварія» та «РБ Лейпциг» вражаюче розпочали сезон Бундесліги 2022/23. Rekordmeister і поточні переможці DFB Pokal зустрілися один з одним у Суперкубку DFL у суботу перед 47,000 3 уболівальників на Red Bull Arena у Лейпцигу. Після переваги «Баварії» з рахунком 0:45 за перші 3 хвилин, «Лейпциг» відповів і трохи програв, а гра завершилася з рахунком 5:XNUMX на користь «Рекордмайстера».

Джамаль Мусіала (14'), Садіо Мане (31'), Бенджамен Павар (45') переконливо повели "Баварію". Потім Марсель Гальстенберг (59') вивів «Лейпциг» на табло, перш ніж Серж Ґнабрі (66), здавалося, завершив гру. Але Крістофер Нкунку (77') і Дані Олмо (89') зробили це близько, перш ніж Лерой Сане (98') нарешті поклав кінець грі.

"Ми не задоволені", - сказав Дані Олмо про спробу повернення Лейпцига після гри. Іспанський вінгер був помітно розчарований першим таймом «Лейпцига» та глибокою ямкою, яку він завдав клубу. «Ми повинні вдосконалюватися та вчитися на цій грі та кількох останніх іграх».

Олмо натякнув на гру проти Ліверпуля, яку Лейпциг програв 5-0. Результат, який також здавався можливим у якийсь момент у суботу. Джамал Мусіала з "Баварії", зокрема, провів бурхливу гру та був найкращим гравцем на полі.

«Ми можемо створити багато моментів, і ви повинні переконатися, що ми також безжальні в обороні», — сказав Мусіала. Німецький підліток грав під номером 10 ліворуч і мав достатньо простору для творчості. «Лівий бік дуже відкритий, і ви завжди можете повернути, щоб вийти широко або зайти всередину».

«Лейпциг» дозволив Мусіалі легко знаходити кімнату, порушувати лінії та створювати всілякі небезпечні моменти. На щастя, «Лейпциг», однак, Мусіала вийшов з поля через 60 хвилин. Без підлітка нападники «Лейпцига» раптом отримали можливість вільніше атакувати, оскільки їхній захисній лінії більше не загрожувало бути розірваними, що дозволило їм бути більш авантюрними.

«Ми погано грали в першому таймі», — сказав після гри голкіпер «РБ Лейпциг» Петер Гулачі. «Ми подарували їм принаймні два голи після стандартних ігор. Ми були недостатньо пильними, і з трьома м’ячами у перерві було непросто відігратися. Вони заслуговували на перемогу, тому що протягом усіх 90 хвилин; вони були кращою командою».

Зрештою, було кілька важливих уроків для обох клубів лише за один сезон до серйозного старту Бундесліги. Для «Лейпцига» це був другий випадок поспіль, коли вони пропустили п’ять голів проти найкращої команди. «Нам не подобається пропускати стільки голів», — сказав Гулачі.

Лейпциг продемонстрував дефіцит у захисті та в перехідній грі проти Баварії. У першому таймі система Доменіко Тедеско здавалася хаотичною, і його команда часто ловила аут, коли швидко просував м'яч вперед. Нападник Крістофер Нкунку здавався втраченим, і гра покращилася лише після того, як Олмо вийшов на поле у ​​другому таймі (52').

Заміни також зіграли свою роль для Баварії, але в їхньому випадку негативну. Гра переломилася, коли на 60-й хвилині вилучили Мусіалу. 19-річний футболіст очолював півзахист і був неймовірно важливим у перехідні моменти.

Не дивлячись на те, що Мусіала не був впевненим гравцем у першій команді, він доводив, що його слід вважати важливим членом першої команди. Іншим фактором була оборона «Баварії», а захисна лінія Дайота Упамекано та Лукаса Ернандеса у другому таймі насилу стримала високий прес та домінування «Лейпцига» в півзахисті.

Нагельсманн, безумовно, буде стурбований тим, що його команда ледь не виграє з рахунком 3-0, а потім поведе в рахунку 4-1. У Rekordmeister є робота; Приведення нового підписаного Маттейса де Лігта у форму буде мати першорядне значення для підвищення захисної безпеки. Мусіала та Марсель Забітцер були найкращими для мюнхенської Баварії.

Суть полягає в тому, що Баварії ще належить попрацювати. Але Нагельсманн дивитиметься на результат, усвідомлюючи, що, хоча на його боці є проблеми, конкуренти, такі як РБ Лейпциг, ще дуже далекі від справжньої боротьби з його командою за титул цього сезону.

Мануель Вет є ведучим Бундесліга Gegenpressing Podcast та Менеджер області США в трансферний ринок. Він також був опублікований в Guardian, Newsweek, Howler, Pro Soccer USA та кількох інших видах. Слідкуйте за ним у Twitter: @ManuelVeth