Девіс, Мусіала та Чупо-Мотінг пишуть заголовки про перемогу "Баварії" над "Аугсбургом" 5-2

Чемпіонат DFB або Кубок Німеччини є особливим, і ввечері в середу нічим не відрізнявся, оскільки Аугсбург приймав мюнхенську «Баварію», що стало видовищем для вболівальників. «Баварія» виграє гру з рахунком 5-2 завдяки голам Еріка-Максима Чупо-Мотінга (27 і 52), Джошуа Кімміха (53), Джамала Мусіали (74), Альфонсо Девіса (91) і Мадса Педерсена ( 9') і Дайот Упамекано (ОГ 65') забивають за Аугсбург.

На WWK Arena в Аугсбурзі було кілька речей. Мюнхенська «Баварія» все ще відчуває труднощі, коли справа доходить до захисту, але, на відміну від початку сезону, тепер може знову перевершити своїх суперників.

Багато в чому це пов’язано з тим, що Мусіала повернувся до 100% фізичної форми і зараз розвиває неймовірні стосунки з канадцем Дейвісом як на полі, так і поза ним. Раніше цього тижня Девіс говорив про те, що Мусіала, а не Гаві з Барселони повинен був виграти нагороду Копа від France Football, яка вручається найкращому молодому гравцеві планети.

«Вони, можливо, відмовили тобі у твоєму Копа Трофі, але вони не відмовлять тобі у твоєму майбутньому «Золотому м’ячі», — написав Девіс у Twitter. "Фонзі для мене як старший брат", - сказав потім Мусіала Bild репортер Тобі Альтшеффль після гри. «Його слова мене здивували, але й порадували. Мета кожного гравця – одного разу виграти «Золотий м’яч».

Обидва разом зробили рахунок 2-4 у той час, коли Аугсбург погрожував повернутися в матч. Девіс виграв м’яч біля кутового прапорця, потім провів у центр, де помітив Мусіалу, а потім підліток забив фантастичним ударом зсередини штрафного. Це був клатч-гол у потрібний момент, який завершив відроджену команду Аугсбурга.

Тим не менш, головний тренер Юліан Нагельсманн не був повністю задоволений грою. «Я б сказав, що це була класична кубкова гра з великою кількістю туди-сюди», — сказав Нагельсманн. «Ми погано почали гру; перші десять хвилин не були хорошими. Ми були дуже неохайні, і виграли занадто мало дуелей. Потім у нас було достатньо шансів, щоб завершити гру на початку перерви».

Позитивом для Нагельсманна буде те, що «Баварія» зуміла повернутися після дефіциту, з чим його команда часом стикалася на початку цього сезону. Насправді головний тренер Баварії раніше в цьому сезоні зазначав, що перші 20 хвилин гри є ключовими для його команди, щоб гарантувати, що суперник не може закріпитися у своєму власному кінці.

«Аугсбург», безумовно, мав таку можливість, і «Баварії» знадобилося до 27-ї хвилини, щоб знайти рішення. Але на відміну від попередніх ігор, де їм було важко знайти нові голи, цього разу Rekordmeister залишився невблаганним і забив Аугсбургу п’ять голів.

"На жаль, ми втратили багато шансів", - сказав Нагельсманн. «Потім ми добре проаналізували половину тайму і розглянули питання. 20 хвилин після перерви були дуже, дуже хорошими. Це була дуже хороша реакція з дуже хорошим пресингом».

Девіс і Мусіала, безумовно, були ключовими в цей період у другому таймі. Але вони були не єдиною причиною для «Баварії» змінити це. У Чупо-Мотінгу Нагельсманн, здається, нарешті знайшов потрібну людину, щоб заповнити порожнечу, залишену Робертом Левандовським.

Наразі камерунець забив чотири голи та дві результативні передачі в останніх чотирьох матчах за Баварію. У двох із цих ігор, проти «Фрайбурга» (5-0) у Бундеслізі, а тепер проти «Аугсбурга», Чупо-Мотінг вийшов у стартовому складі, і його виступи дадуть йому аргумент для отримання додаткового ігрового часу.

Нагельсманн, здається, не заперечує. «Загалом, ніхто не є гарантованим стартером; ми хочемо продовжувати конкуренцію», – сказав Нагельсманн. «Але сьогодні він зробив для себе справу. Другий гол був класичним. 9 гол; він був у правильному місці».

Крім партнерства Мусіали та Девіса, відродження Choupo-Moting є ще одним висновком з кількох останніх ігор. Чи триватиме це ще невідомо, але ми дізнаємося вже цими вихідними, коли «Баварія» зустрінеться з «Гоффенхаймом» у Бундеслізі.

Мануель Вет є ведучим Бундесліга Gegenpressing Podcast та Менеджер області США в трансферний ринок. Він також був опублікований в Guardian, Newsweek, Howler, Pro Soccer USA та кількох інших видах. Слідкуйте за ним у Twitter: @ManuelVeth