Коко Гауфф виходить у чвертьфінал Відкритого чемпіонату Франції з першою ракеткою світу

Коко Гауф — найбільша зірка американського тенісу, тому, мабуть, доречно, що вона останній американець чи жінка, які виступають на Відкритому чемпіонаті Франції.

19-річна Гауфф вийшла до свого другого чвертьфіналу поспіль, перемігши в понеділок словачку Анну Кароліну Шмідлову з рахунком 7-5, 6-2.

Посіяна під номером 6 зірвала сет-пойнт у першому сеті за рахунку 5-2 і програла три гейми поспіль, але зібралася, щоб виграти сет, а потім взяла другий сет прямолінійним способом, взявши матч на переможцю подачі.

Наступним для Гауфф може бути бій-реванш з першою ракеткою світу Ігою Святек, яка перемогла Гауфф у минулорічному фіналі з рахунком 1-6, 1-6, за свій другий Ролан Гаррос і другий великий титул. Святек минулої осені виграла US Open у своєму третьому мейджорі.

У понеділок у четвертому раунді Святек мала зустрітися з українкою Лесею Цуренко.

Наразі Гауфф виграла свої останні 37 матчів проти гравців, які не входять до топ-50 – її остання поразка відбулася на Australian Open 2022 проти Ван Цян.

У першому сеті Гауфф підібрався в останні моменти з 5-5, 30-30 на подачі Шмідлової, щоб виграти останні шість очок.

Вона також виграла останні п'ять партій матчу, покращивши свій особистий рекорд проти Шмідлової до 2-0.

Гауф залишається живою в парному розряді зі своєю партнеркою Джесікою Пегулою, американською жінкою з найвищим рейтингом в одиночному розряді, яка вибула з жеребкування одиночного розряду.

«Я думаю, що завтра у мене можуть бути дублі», — сказав Гауфф. «Мені не потрібні вихідні, тому я збираюся завтра грати в парному розряді. Я багато грав у карти та їв круасани.

«Днями я снідав і їв шоколадний торт, і мій агент сказав: «Чому ти їси шоколадний торт на сніданок?» І було таке: "Ми в Парижі, кого це хвилює?"