Блискуча Бразилія та Неймар проклали свій шлях до перемоги над Південною Кореєю з рахунком 4:1 і до чвертьфіналу Чемпіонату світу

Через 13 хвилин матч XNUMX/XNUMX фіналу Бразилії з Південною Кореєю більше не був змаганням. Це був Неймар, який реалізував пенальті. Точний удар був сумнівним, але південнокорейський воротар Кім Син Гю впав на коліна, коли Неймар відправив м’яч з необережністю та буденною остаточністю. Це було неперевершено у Бразилії, майже тролячи своїх суперників, і вони святкували фанковим рондо, танцювальною процедурою, яку вони застосували за кілька хвилин до блискучого стартового голу Вінісіуса-молодшого.

Радісний подвійний рондо втілив командний дух і полегшення Бразилії. П'ятиразовий чемпіон світу перебував під тиском після невтішного групового етапу з двома перемогами, безпросвітною поразкою від Камеруну та серйозною травмою Неймара. На прес-конференції тренер збірної Бразилії Тіте різко розкритикував журналістів, назвавши новини про травму Габріеля Жезуса «злою брехнею». Це було нехарактерно для людини, яка називає себе гуманістом і є одним із найбільш красномовних і задумливих тренерів на трасі.

Тіте має тенденцію до врівноваженості, але роль Бразилії — скороварка. Нав’язливі ЗМІ, що працюють 24/7, і ідея, що все, крім перемоги на Чемпіонаті світу, є провалом, дестабілізували крутого Тіте, але потім, ідеальної ночі для Бразилії, його команда та путівна Неймар відповіли бравурою, розвіявши будь-які сумніви, що ця Бразилія не є претендентом на головний приз. Навіть Тіте танцював після третього голу Бразилії – і мав на це всі підстави: Річарлісон перевершив його ефектний удар ножицями в матчі з Сербією. Ось він був наприкінці захоплюючої командної дії, яку він ініціював, кілька разів перекидаючи м’яч головою. У мить ока Бразилія розкрила корейську оборону, а нападаючий пробив м’яч боком.

Якщо все це звучить чудово, то це просто так. Це була Бразилія минулих років, Бразилія, про яку всі мріяли під час тих важких групових турів. У цій команді та її танцях було надлишок, який повторився вчетверте, коли Лукас Пакета забив наступний гол південноамериканців. Він також став на коліна і молився в знак святкування.

Тіт сяяв. Гравець «Вест Хем Юнайтед» був ключем до балансу Бразилії, сполучною ланкою між атакою та півзахистом, що дозволило тренеру виставити Річарлісона, двох вінгерів, Неймара та лише одного опорного півзахисника з Каземіро під номером 76. Пакета, знову ж таки, добре порозумівся з Неймаром. Було вражаюче, як команда чудових людей підтримувала один одного, а Неймар очолював команду. Його вплив не можна було помилити. На спині Аліссон майже не втримав ворота, зробивши чудові сейви, але Пайк Синхо забив заслужений втішний гол у ворота азіатів на XNUMX-й хвилині.

Тіте і Бразил розуміють, що в прямому сенсі слова це не було випробуванням. Все було надто легко, гра на початку звелася до тренування. Після перерви команда Тіте знизила настрій і вже тоді суперник пропускав шанс за шансом. Однак це вже не мало значення. Мрії Азії про Чемпіонат світу закінчилися, і бразильці рушили далі, демонструючи свою серйозність.