Бразилія вибиває Південну Корею з рахунком 4:1 і виходить до чвертьфіналу

Топ лінія

У понеділок Бразилія вибила Південну Корею з Чемпіонату світу з футболу та пройшла до чвертьфіналу, відзначивши восьмий раз поспіль, що найуспішніша команда в історії чемпіонату світу кваліфікувалася до раунду.

Ключові факти

Бразилець Вінісіус Жуніор забив у ворота Південної Кореї лише на семи хвилинах першої половини матчу, а потім Неймар з пенальті та голи Річарлісона та Лукаса Пакети.

Неймару, який забив 77 голів за національну збірну Бразилії, потрібен ще один, щоб зрівняти з легендою бразильського футболу Пеле титул найкращого бомбардира країни за всю історію (7 з цих голів були забиті під час чемпіонату світу).

Хоча задня лінія Південної Кореї насилу оборонялася від атак бразильців, Сеунг-Хо Пайк забив у другому таймі, довівши рахунок до 4-1 в кінці матчу.

Дивовижний факт

Бразилія виграла п'ять чемпіонатів світу, найбільше серед інших країн в історії турнірів.

Що потрібно дивитися

У п'ятницю Бразилія зустрінеться в чвертьфіналі з Хорватією, яка пройшла до наступного раунду після перемоги над Японією з рахунком 3:1 по пенальті після нічиєї 1:1. Якщо Бразилія переможе Хорватію, вона зустрінеться з переможцем п’ятничного матчу Аргентина – Нідерланди у півфіналі.

Основна інформація

У турнірі в понеділок залишилися 11 команд: Бразилія, Нідерланди, Аргентина, Франція, Англія, Хорватія, Бразилія, Марокко, Іспанія, Португалія та Швейцарія. США були Нокаутував Нідерландами в суботу. Хорватія, Нідерланди, Аргентина, Англія та Франція вже забезпечили собі місце у чвертьфіналі турніру, залишивши шість команд, що залишилися, змагатися за три місця, що залишилися. Фінал Чемпіонату світу запланований на неділю, 18 грудня.

Велике число

$ 440 мільйон. Ось скільки в грошові призи ФІФА роздасть 32 збірним, які брали участь у чемпіонаті світу, у тому числі 42 мільйони доларів переможцю.