Мюнхенська "Баварія" закінчила кризу результатів Бундесліги, перемігши "Вольфсбург" з рахунком 4:2

На папері мюнхенська «Баварія» завершила свою міні-кризу після чемпіонату світу. Rekordmeister переміг Майнц у середині тижня з рахунком 4-0 у Кубку DFB і, що більш важливо, завершив свої три ігри поспіль внічию 1-1 перемогою над Вольфсбургом з рахунком 4-2.

На перший погляд, криза результатів позаду. Але тріумф над «Вольфсбургом» також показав багато недоліків, які більш ефективний суперник міг би краще дослідити. За даними Bundesliga.com, «Вольфсбург» очолив xG 2.71 проти 0.68.

Не дивно, що головний тренер Баварії Юліан Нагельсманн погодився, що його команді, можливо, трохи пощастило в неділю ввечері. «Перемога була вирішальною», — сказав Нагельсманн ЗМІ після гри. «Ми забили три голи з перших трьох моментів, що полегшило нам завдання».

Ці три голи, забиті Кінгслі Команом (9' і 14') і Томасом Мюллером (19'), здавалося, завершили гру на ранній стадії, але гол Якуба Камінського в кінці першого тайму відкрив двері для Вольфсбурга. Потім на 54-й хвилині Джошуа Кімміх був вилучений з поля за другу жовту картку.

«Ми були надто розслаблені після гри 3:0 і дозволили «Вольфсбургу» повернутися в гру», — сказав Нагельсманн. Лише завдяки частці індивідуальної магії Джамала Мусіали на 73-й хвилині «Баварія» нарешті змогла виграти гру. Гол Джамала був вирішальним», — сказав Нагельсманн. «Ми беремо три очки і йдемо вперед».

Але навіть після того четвертого голу Баварії Вольфсбург не пішов. «Вовки» забили другий на 81-й хвилині, коли Маттіас Сванберг нарешті реалізував один зі своїх численних шансів. Потім Яннік Ґерхардт забив третій гол через кілька хвилин, але VAR втрутився, позбавивши надії на повернення «Вольфсбурга».

Результат означає, що «Баварія» поки що залишиться на вершині таблиці. На одне очко випереджає «Уніон Берлін», на три очки — Дортмунд, на чотири очки — Лейпциг, на п’ять — Франкфурт. Однак усі ці сторони залишаються в боротьбі за титул.

Крім того, ці сторони також звернули увагу на те, що цю команду Баварії можна перемогти. У грі було кілька пасів, де ефективніша сторона «Вольфсбурга» могла забити. Клуб, який тренує колишній бос "Баварії" Ніко Ковач, також забив перші два голи, потрапивши в неможливу яму.

«Баварія забила три голи з перших двох ударів, тому що Кінгслі зробив навіс, а не удар», — сказав Ковач Мейді після гри. «Я думаю, що нам дуже не пощастило програти сьогодні. Їх індивідуальні якості зробили різницю».

«Баварія», звичайно, сприйме це інакше. Нагельсманн і боси клубу сприймуть це як типову результативну гру Баварії. Вони також підкреслять, що ця перемога була необхідною через тиждень, коли капітан і нині травмований воротар Мануель Нойєр дав суперечливе подвійне інтерв’ю The Athletic і Süddeutsche Zeitung.

У цьому інтерв'ю Нойєр різко критикував босів Баварії за звільнення його тренера воротарів Тоні Тапаловича. Хоча заяви, як це часто буває в медіа-котлі навколо рекордсменів, були надмірно роздутими, поразка чи нічия проти «Вольфсбурга» безперечно відкрили б шлюзи для медіа-цирку. Але замість цього результат дає кожному на Säbener Straße трохи часу, щоб заспокоїтися.

Але що означає результат для боротьби за титул? Як завжди, в оцінці цього результату істина буде десь посередині. «Баварія» із задоволенням візьме ці три очки і заявить про повернення форми. Суперники візьмуть до уваги, що «Баварія» все ще може виграти щасливі ігри. Але потай вони відчувають, що є шанс взяти титул Бундесліги цього сезону.

Мануель Вет є ведучим Бундесліга Gegenpressing Podcast та Менеджер області США в трансферний ринок. Він також був опублікований в Guardian, Newsweek, Howler, Pro Soccer USA та кількох інших видах. Слідкуйте за ним у Twitter: @ManuelVeth