Мюнхенська "Баварія" втратила 4 очки, щоб розпочати кампанію після чемпіонату світу

Бундесліга повернулася після зимової перерви після Чемпіонату світу, але, схоже, мюнхенська "Баварія" не отримала повідомлення про відновлення сезону. «Рекордмайстер» втратив два очки проти «РБ Лейпциг» у п’ятницю (1-1), а потім знадобився фініш світового рівня Джошуа Кімміха, щоб врятувати нічию 1-1 проти Кельна у вівторок.

У той час як результат Шпіценшпіля проти Лейпцига на Säbener Straße мало кого хвилює, історія після матчу проти Кельна у вівторок була дещо іншою. Перший тайм, зокрема, був невдалим, оскільки «Баварія» не мала рішення після того, як Елліс Схірі зробив рахунок 1-0 на користь Біллі Готс.

«Баварії» не вистачало креативності, глибини в глибоких пробіжках, і вона здавалася неймовірно вразливою, коли «Кельн» швидко вигравав м’яч під час переходу. Насправді «Кельн» міг бути розчарованим, що вони не забили жодної секунди, фактично закінчивши гру, під час жодної зі своїх швидких переходів.

«Ми точно повинні поговорити про перший тайм, особливо з точки зору підходу та ставлення», — сказав півзахисник «Баварії» Джошуа Кімміх після гри ЗМІ. «Ми знову пропустили гол після стандартного удару». Так було часто в першій половині сезону. Це треба припинити якнайшвидше. Другий тайм був кращим».

Новий воротар мюнхенської «Баварії» Ян Зоммер повторив думку Кімміха. «Ми не дуже добре провели перший тайм і зробили багато помилок», — сказав Зоммер. «У другому таймі ми вивели на поле набагато більше сил. Гол був чудовий. На жаль, було трохи запізно. Якби ми зрівняли рахунок раніше, ми могли б виграти».

«Баварія» справді була кращою у другому таймі. Але частково правда також полягає в тому, що часом були спогади про ігри Німеччини в Катарі. Rekordmeister завершив гру з 78% володіння м’ячем і домінував із 855 до 243 зіграних передач.

«Ми були кращими у другому таймі після заміни», — сказав тренер «Баварії» Юліан Нагельсманн. «Кельн сильно сидів і ускладнював нам завдання. Якби ми забили раніше, їм було б важко. У другому таймі ми грали так, як ми собі уявляли. Я впевнений, що ми повернемося до перемоги, якщо будемо продовжувати так».

Звісно, ​​«Баварія» покращилася після того, як Кінгслі Коман прийшов замість Сержа Ґнабрі — його критикували після гри за несанкціоновану поїздку до Парижа — і Раян Грейвенберч замінив Леона Горецку. Дві заміни додали грі Баварії більше швидкості та глибини. Але «Кельну» все-таки вдалося збити останню третину, що ускладнило таким людям, як Джамал Мусіала, знайти місце в штрафному майданчику.

Мусіала був виведений на 68-й хвилині та замінений Томасом Мюллером. Видно, що Мусіала не вистачало свіжості та креативності, які були до чемпіонату світу. Без Мусіали в його найкращому вигляді, Баварія має дуже мало рішень, щоб пройти через глибокі оборонні лінії.

Натомість для того, щоб «Баварія» зрівняла рахунок, на 90-й хвилині Кімміху потрібен був удар світового рівня. Удар Кімміха з-за меж штрафного, безумовно, був особливим, але він також підкреслив розчарування Рекордмейстера в пошуках рішень у штрафному.

Можливо, повернення Мусіали стане вирішенням багатьох проблем Баварії після чемпіонату світу. Решта ліги, однак, сподіватиметься, що Rekordmeister знадобиться ще кілька ігор, щоб позбутися іржі чемпіонату світу.

У середу «Франкфурт» може скоротити відставання від верхньої частини таблиці, здобувши перемогу над «Фрайбургом» лише на три очки. Це створило б смачний поєдинок у верхній частині таблиці в суботу, коли «Баварія» прийме «Франкфурт» у справжньому Topspiel.

Мануель Вет є ведучим Бундесліга Gegenpressing Podcast та Менеджер області США в трансферний ринок. Він також був опублікований в Guardian, Newsweek, Howler, Pro Soccer USA та кількох інших видах. Слідкуйте за ним у Twitter: @ManuelVeth