Поразка мюнхенської "Баварії" показує, що "Барселона" ще далеко від еліти Ліги чемпіонів (ВІДЕО)

ФК «Барселона» не змогла увійти в історію у ніч на вівторок, програвши мюнхенській «Баварії» з рахунком 2:0 у Лізі чемпіонів.

Каталонці ніколи не перемагали баварців на домашньому матчі елітного європейського клубного турніру, але, здавалося, вони були на шляху до виправлення ситуації завдяки вибуховому першому тайму.

Було багато шансів для таких, як Роберт Левандовскі та Педрі. Але в захоплюючій наскрізній битві континентальних важковаговиків «Барса» не змогла відбити свого суперника, коли він був на канаті.

Їхні вороги з Бундесліги вбирали удари, а потім дали відповідь парою нокдаунів у другому таймі, перш ніж перемогти одноголосним рішенням суддів за очками.

Перша поразка «Барси» в цьому сезоні в будь-якому форматі показує, що, незважаючи на всі помітні покращення на годиннику головного тренера Хаві Ернандеса та вплив нових підписань, «блауграна» все ще трохи від боротьби з елітою.

«Коли ви відпускаєте команди від гачка в Лізі чемпіонів проти команд такого рівня, ви в кінцевому підсумку платите», — поскаржився Хаві іспанській телекомпанії Movistar після матчу.

«Ми були кращими. У нас було шість чи сім дійсно чистих моментів, але Баварія не так прощає».

«Але ми візьмемо позитив, і навіть якщо це був негативний результат, ми можемо навчитися на помилках», — пообіцяв він.

«Це крок назад. Ми зробили достатньо, щоб зіграти внічию, якщо не виграти, то поразка не заслужена, але ми допустили помилки в двох боксах».

Хаві правий у тому, що Барса повинна зосереджуватися на позитиві. У перші 45 хвилин вони перевели гру з «Баварією», як мало кому вдається на такій висоті, і краща завершальна гра могла б взагалі змінити заголовки.

У віці лише 19 і 18 років відповідно Педрі та Ґаві знову показали, що вони здатні конкурувати з найкращими у світі, і що ворожа атмосфера не в змозі позбутися їхньої гри.

Але доки «Барса» не почне вбивати опонентів, коли у них є шанс, і не стане більш розумною, очікування на перший титул Ліги чемпіонів у червні наступного року триватиме лише вісім років.