Мюнхенська "Баварія" перемагає "Бохум" з рахунком 3:0 і переносить увагу на ПСЖ

«Я думаю, що всі великі клуби в Європі мали проблеми в той чи інший момент цього сезону», – сказав зірка мюнхенської «Баварії» Томас Мюллер після перемоги його клубу над «Бохумом» у суботу з рахунком 3:0. «Я думаю, що ПСЖ є певним винятком, і ми все ще не програємо в 2023 році».

На той момент Мюллер, звичайно, не знав, що "Парі Сен-Жермен", суперник у вівторок у Лізі чемпіонів УЄФА, боровся з "Монако" і зрештою програє гру. Французькі гранди також вилетіли з Кубка Франції марсельським Олімпіком.

«Кожна гра починається з рахунком 0:0», — сказав головний тренер «Баварії» Юліан Нагельсманн, відповідаючи на запитання французького репортера про поразку «ПСЖ» від «Монако», а «Баварія» виграла гру з рахунком 3:0. «Ми постараємося виграти там і показати якнайкращу гру. Результати останніх тижнів не мають значення для вівторка. Це новий, інший конкурс».

Було б справді нерозумно робити висновки щодо гри у вівторок на основі перемоги Баварії над Бохумом. Тому що, незважаючи на те, що Баварія перемогла своїх дружніх суперників,Дружба вболівальників між двома клубами налічує 50 років тому— Правда також полягає в тому, що саме помилка в обороні Саїді Янко та воротаря Мануеля Ріманна призвела до першого голу Мюллера (41').

Цей гол відкрив шлях для тактичних змін: Нагельсманн замінив Жоао Канселу на праву сторону та вивів на Альфонсо Девіса зліва. Потім на 59-й хвилині замість португальського крайнього захисника вийшов Кінгслі Коман, а через п'ять хвилин француз подвоїв перевагу "Баварії". Серж Гнабрі забезпечив «Баварії» з точки (73').

У мікст-зоні Мюллер визнав би, що старт Баварії був не найкращим. Але його бос Нагельсманн бачив це трохи інакше. «Ми могли зробити рахунок 2-0 через 6 хвилин через Леона та Джамала», — сказав Нагельсманн. «Після цього ми не були хорошими. Заміни у другому таймі принесли свіжу кров. Кінг (Коман), Арі (Ібрагімович), Матіс (Тел), Блінд і Девіс – усі добре виступили. Загалом, вважаю, що перемога була заслуженою».

Без сумніву, перемога Баварії була заслуженою. Rekordmeister контролював гру після того, як захопив лідерство, і міг би виграти з більшою перевагою, якби вони були більш клінічними. Тим не менш, є загальне відчуття, що Баварії доведеться зіграти краще проти ПСЖ у вівторок.

«Ми повинні бути на висоті», — сказав Маттейс де Лігт після гри в мікст-зоні, коли його запитали про зустріч з ПСЖ. «Кожен знає, якою в нього є якість. Вони чудові гравці. Найголовніше, щоб ми залишалися у формі та зосередженими».

Це справді масштабний матч між двома клубами, для яких Ліга чемпіонів є найважливішим трофеєм цього сезону. ПСЖ знову домінує у французькій Лізі 1 і випереджає Монако на сім очок. Не зовсім ясна ситуація для Баварії в Бундеслізі, яка, мабуть, веде найцікавішу боротьбу за титул з усіх вищих ліг Європи.

Правда також полягає в тому, що Баварія, після десяти титулів Бундесліги поспіль, вважає, що їхня головна мета – титул Ліги чемпіонів цього сезону. Фактично, виграш європейської корони зафарбував би, можливо, втрату титулу Бундесліги, і це також може означати, що Rekordmeister продемонструє набагато кращі зусилля у Франції у вівторок.

Мануель Вет є ведучим Бундесліга Gegenpressing Podcast та Менеджер області США в трансферний ринок. Він також був опублікований в Guardian, Newsweek, Howler, Pro Soccer USA та кількох інших видах. Слідкуйте за ним у Twitter: @ManuelVeth