Мюнхенська "Баварія" перемогла "Барсу" з рахунком 2:0 після повернення Левандовскі, але сумніви залишаються

Мюнхенська "Баварія" обіграла "Барселону" з рахунком 2:0 у матчі, який колишня зірка Роберта Левандовскі вважав великим поверненням. Незважаючи на те, що Левандовскі мав свої шанси, голи Лукаса Ернандеса (50') і Лероя Сане (54') у другому таймі забезпечили Баварії всі три очки абсолютно комфортним способом.

Справді, швидкість капітуляції Барселони після першого голу вражала. Перші 45 хвилин «Баварії» щойно було важко, щоб вийти з мертвої точки через удар Ернандеса головою після кутового Джошуа Кімміха. Тоді всього через чотири хвилини гра була завершена, коли Сане розбив захист «Барси» і зробив рахунок 2-0.

«У першому таймі «Барселона» мала кращі шанси, ніж ми — нашого завершального м’яча не було, — сказав після гри головний тренер «Баварії» Юліан Нагельсманн. «У другому таймі справи пішли набагато краще, і наша ефективність сьогодні вплинула на різницю».

Левандовський сам, напевно, міг завершити це ще в першому таймі. «Нам пощастило, що він відправив цей удар вище поперечини, і я був там у другому шансі», – сказав голкіпер «Баварії» Мануель Нойєр після гри. «Сьогодні ми показали хорошу гру в обороні».

Ця друга частина була справжньою, але лише у другій половині. У першому таймі, зокрема, Альфонсо Девісу кілька разів довелося повертатися, щоб гасити пожежі. Канадцю пощастило, що його фол проти Усмана Дембеле в штрафному (44') не був визнаний пенальті.

Потім відбулися два швидкісні голи Баварії у другому таймі, які багато в чому замалювали багато недоліків першого тайму. Однак підсумок залишається в тому, що Rekordmeister, після того як він провів три поспіль ігри Бундесліги, знову мав періоди, коли команди мали проблеми з стримуванням суперника.

Але, можливо, вболівальники та ЗМІ були надто жорсткими щодо Баварії? «Ми не повинні перебільшувати; ми виграли наші ігри CL», – сказав Ноєр. «У нас був простір проти «Інтера» та «Барселони». Однак ми повинні краще протистояти компактним командам, які стоять позаду. Ось такий суперник чекає на нас на вихідних в Аугсбурзі».

У заявах Нойєра є частка правди. «Баварія» мала фантастичний старт, і багато спостерігачів вважали, що Бундесліга була завершена в серпні після перемог над Франкфуртом (6-1), «Вольфсбургом» (2-0) і «Бохумом» (7-0).

Маючи рекорд забитих м’ячів 15-1, Баварія здавалася нестримною в лізі, але потім відбулися три нічиї. Спочатку «Гладбах» зіграв унічию з «Баварією» 1:1, потім «Уніон Берлін» взяв очко у «Баварії» в нічиїй 2:2, і, нарешті, «Штутгарт» також зіграв унічию 2:2 після того, як двічі програв на «Альянц Арені».

Три матчі Бундесліги без перемог були перервані дуже переконливою перемогою міланського "Інтера" на Сан-Сіро з рахунком 2:0. Гра проти «Інтера» була, мабуть, найкращою результативністю цього сезону до тих десятихвилин проти «Барси», які забезпечили «Баварії» ще три очки та історичну 30-ту гру групового етапу Ліги чемпіонів без поразок, дорівнюючи рекорду, встановленому «Реалом».

Можливо, ЗМІ були надто жорсткими щодо Баварії. Наразі «Рекордмайстер» переміг міланський «Інтер» і «Барсу» в групі смерті і, по суті, може кваліфікуватися до наступного етапу, здобувши дві перемоги над «Вікторією» Пльзень.

Сумніви залишаться, поки результати в Бундеслізі не покращаться. Далі йде Аугсбург, сторона, яка не дасть Баварії того простору, який Барса дала в цій грі. Крім того, Rekordmeister може бути без Ернандеса та Дайота Упамекано, які обидва отримали травми сьогодні ввечері.

Це, мабуть, головний висновок матчу з Барсою. «Баварія» виконала свою роботу та програла Левандовскі після його повернення на «Альянц Арену», але сумніви залишаться, доки результати Бундесліги не покращаться.

Мануель Вет є ведучим Бундесліга Gegenpressing Podcast та Менеджер області США в трансферний ринок. Він також був опублікований в Guardian, Newsweek, Howler, Pro Soccer USA та кількох інших видах. Слідкуйте за ним у Twitter: @ManuelVeth