Baltimore Ravens пропонують нагадування про Формулу Чемпіонату на 8-му тижні

У першій половині 8-го тижня «Балтімор Рейвенс» перемогли над «Тампа-Бей Баканірс» у четвер, їхній напад мав чіткий вигляд атаки, яка намагалася бути чимось, чим вона не є.

Протягом останніх двох чвертей «Ворони» повернулися до того, що вони вміють найкраще, і результати були переконливими.

«Ворони» відійшли в другому таймі після анемічної гри в першому таймі, здобувши перемогу з рахунком 27-22 і покращившись до 5-3.

Це був поворот, який виглядав дуже малоймовірним, оскільки «Ворони» набрали лише три очки за перші дві чверті, у яких Балтімор провів м’яч лише дев’ять разів, що є надзвичайно малою цифрою для нападу, який досяг успіху насамперед через різноманітність гри в ході. в попередні роки.

У другому таймі «Ворони» повернулися до образливої ​​ідентичності, і їхня гра свідчила про те, що вони можуть бути законною загрозою для боротьби в АФК, якщо дотримуватимуться перевіреного часом підходу, який для них спрацював.

Балтімор розширив захист «Бакканірс» за допомогою гри в розбіг, розтягнувши «Тампа-Бей» горизонтально, щоб відкрити центр, ефективно використовуючи розмах струменя та витягнувши Ламара Джексона за межі кишені та кидаючи з ходу в грі в пас.

У другому таймі «Ворони» пробігли 206 ярдів із 24 кидками, тоді як Джексон був вісім із восьми, віддавши 94 ярди. Балтімор набирав у середньому 0.30 Очікуваних очок. Додана гра на раші проти Тампа-Бей, згідно з rbsdm.com, порівняно з 0.02 EPA за гру під час кидка м’яча. Балтімор займає друге місце в НФЛ за швидкістю EPA за гру в цьому сезоні, поступаючись лише Клівленд Браунс.

Давно встановлено, що, як правило, пасова гра набагато ефективніша, ніж наземна атака, але напад Воронів є найкращим, коли він може маніпулювати захистом за допомогою різноманітної гри в бік і загрози зонального читання та опція читання.

Незважаючи на те, що значні здібності Джексона в киданні м’яча — він кращий кишеньковий пас, ніж йому вважають — слід використовувати, де це можливо, перемога над «Бакканірс», яка була більш комфортною, ніж зазначений остаточний рахунок, має служити нагадуванням «Воронам», що те, як вони грали на стадіоні «Реймонд Джеймс», є їхньою найкращою формулою успіху.

Небагато команд у НФЛ можуть контролювати годинник і створювати вибухові ігри з бігом так, як це роблять Рейвенс. Коли вони максимально використовують цю здатність і користуються слабкими сторонами суперника в атаці, як це зробив їхній стрімкий пас проти Тампа-Бей, «Ворони» — навіть у АФК, де виступають дві потужні команди — «Баффало Біллз» і «Канзас-Сіті Чіфс» — мають рецепт, щоб заглибитися в постсезон.