Аргентина проти Матч у Франції став найпопулярнішим фіналом чемпіонату світу в США

Топ лінія

Недільний матч Чемпіонату світу з футболу між Аргентиною та Францією став найпопулярнішою фінальною грою чоловічого футбольного турніру в історії на Fox, зібравши 16.8 мільйона глядачів, згідно з Nielsen.

Ключові факти

Гра перевершила попередній рекорд, встановлений у 1994 році в 14.5 мільйонів глядачів для гри між Італією та Бразилією, згідно з даними. Різноманітність.

Фінал Чемпіонату світу 2018 року між Францією та Хорватією був найріднішим матчем чемпіонату з 2002 року, набравши 12.51 мільйона переглядів у США. Крайній термін повідомляється, що цього року аудиторія Fox зросла на 19%.

У середньому 29.4 мільйона глядачів дивилися гру на французькому телеканалі TF1, встановивши рекорд у Франції, згідно з даними. Крайній термін.

Приблизно 9 мільйонів глядачів дивилися гру на Telemundo та Peacock у США, побивши рекорд для мережі.

Основна інформація

Аргентина перемогла Францію в серії буллітів після додаткового часу. Ця перемога принесла Мессі його перший трофей на Чемпіонаті світу та перший для Аргентини з 1986 року. Цьогорічний турнір відбувся в Катарі, вибір, який був зустрінутий негативно і протести, навіть від гравців. Гомосексуалізм є незаконним у Катарі, і мільярди доларів були витрачені на будівництво стадіонів для проведення турніру, які були побудовані мігранти і робітники, тисячі з яких загинули в процесі. У жовтні деякі Французькі міста заявили, що не будуть транслювати ігри на великих публічних екранах на знак протесту проти проблем з правами людини в Катарі.

Дотичний

Офіційна публікація Мессі в Instagram про кубок чемпіонату світу стали публікація в Instagram, яка отримала найбільше вподобань у вівторок, з 61 мільйоном лайків.

Подальше читання

Фінал чемпіонату світу: Мессі вперше виграв чемпіонат світу, коли Аргентина перемогла Францію в пенальті (Forbes)

Чемпіонат світу з футболу: бос ФІФА каже, що «у кожного свої проблеми», щоб стримати протести гравців (Forbes)