Аргентина пережила приголомшливе повернення Нідерландів і дійшла до півфіналу чемпіонату світу

Топ лінія

Аргентина і зірковий форвард Ліонель Мессі переходять до півфіналу Чемпіонату світу після того, як пережили шокуючий удар у другому таймі Нідерландів у матчі, який багато хто називає найцікавішим на турнірі.

Ключові факти

Аргентина виграла матч з рахунком 4:3 в серії пенальті після нічийного рахунку 2:2 після додаткового часу.

Аргентина вела в рахунку 2:0 завдяки голам Мессі та Науеля Моліни, але змарнувала перевагу в останні хвилини другого тайму.

Нідерланди відіграли перший гол, забив Воута Вегхорста на 83-й хвилині, а потім зрівняли в матчі за ще один гол Вегхорста на 10-й хвилині компенсованого часу за лічені секунди.

Велике число

17. Саме стільки жовтих карток було видано в хаотичному матчі, встановивши новий рекорд ЧС. Червоних карток не було.

Що потрібно дивитися

Аргентина зустрінеться з Хорватією у півфіналі у вівторок, після того, як Хорватія влаштувала серйозну поразку раніше в п’ятницю, вибивши від фаворитів турніру Бразилії.

Основна інформація

За перемогою Аргентини уважно стежать у всьому світі, оскільки очікується, що це буде останній шанс для 35-річного Мессі виграти найбільшу спортивну подію у світі. Він був близький до перемоги в 2014 році, коли Аргентина програла Німеччині в додатковий час фіналу Чемпіонату світу, але Чемпіонат світу 2022 став єдиним випадком у своїй кар’єрі, коли він пройшов далі чвертьфіналу. Нідерланди вирушили в матч як аутсайдери, незважаючи на сильну гру на груповому етапі та 3-1 перемогти над США в 16/XNUMX фіналу.

Дотичний

Марокко є єдиною іншою неєвропейською командою, яка залишилася на чемпіонаті світу це вже увійшло в історію як перша арабська країна, яка потрапила до чвертьфіналу. Якщо Марокко виграє матч проти Португалії в суботу, вона стане першою африканською командою, яка коли-небудь потрапила до півфіналу.

Подальше читання

Шок Чемпіонату світу: Хорватія вибиває фаворита Бразилію, хоча Неймар зрівнює рекорд Пеле за голами (Forbes)

Чоловіча збірна США вилетіла з Чемпіонату світу, програвши Нідерландам з рахунком 3:1 (Forbes)

Що подивитись у фінальній частині Чемпіонату світу: Остання битва Мессі, Неймар проти Пеле, біг віків у Марокко та багато іншого (Forbes)