Перерва зірок не охолоджує гарячі Мілуокі Бакс

Більшість гравців — у будь-якому виді спорту — з нетерпінням чекають подовженої перепочинку в середині сезону, яку забезпечить Матч усіх зірок їх відповідної ліги та відповідна перерва в розкладі, яка приходить із цим.

«Мілуокі Бакс» не відрізнявся, особливо після того, як пережили низку травм, через які ключові учасники змагань залишалися осторонь протягом довгих відрізків першого тайму, а також складний графік перед перервою.

Але, ймовірно, було трохи розчарування після того, як Мілуокі нарешті повернувся до повної сили та здобув 12 перемог поспіль, перш ніж натиснути кнопку паузи після перемоги 116 лютого в Чикаго з рахунком 110-16.

Однак виявилося, що тижнева перерва мало чим уповільнила рух Баксів. «Мілуокі» повернувся до гри у п’ятницю ввечері гучним чином, продовживши свою переможну серію до 13 ігор, розгромивши «Маямі» з рахунком 128-99, що стало найбільшою перемогою «Бакс» у цьому сезоні.

«Вся група була добре зосереджена після перерви», — сказав головний тренер Майк Буденгольцер. «На обох кінцях корту вони намагалися бути найкращими».

Буденгольцер зазначив, що розігруючий Джру Холідей задав тон у цьому відношенні, набравши 24 очки, п’ять підбирань і сім передач, не зробивши жодної передачі майже за 29 хвилин на паркеті.

Холідей був одним із шести Баксів, які забили в матчі з Майамі з двозначною цифрою, до складу якої входив резервний захисник Боббі Портіс, який забив 18 голів із 7 із 11 кидків і зробив 11 підбирань у своїй першій грі після того, як пропустив більше місяця через коліно. травма.

«Яка йому честь і те, як важко він працював», — сказав Буденгольцер. «Я не можу сказати достатньо про Боббі Порцію, яку роботу він доклав під час зіркової перерви. Він задавав нам тон. Він є великою частиною нашого характеру. Те, що він повернувся після травми і так грає, свідчить про те, яким він є».

Новачки Майерс Леонард і Джей Краудер також зробили серйозний внесок. Леонард набрав п’ять очок і взяв шість дошок у своїй першій грі з 2021 року, тоді як Краудер, якого Мілуокі придбав у Фінікса у встановлений термін, взяв слово вперше цього сезону та набрав дев’ять голів під час кидків 3 із 5, включаючи пару 3 -вказав і зробив три підбирання.

«Дійсно вражаюче для них обох», — сказав Буденгольцер. «Джей, ми намагалися додати його до нашої групи. Спасибі Джону Горсту та фронт-офісу за те, що знайшли спосіб дістати його. Він є великою частиною перемоги».

Звичайно, незважаючи на те, що гаряча смуга в лютому, безперечно, вражає, ставить приклади в місця та допомагає з позиціонуванням у плей-офф, попереду ще довгий шлях, перш ніж Бакс зможе перейти на круїз-контроль.

По-перше, це розклад, який відновлюється в неділю вдень проти нової команди «Фінікс Санз», яка пішла олл-ін у кінцевий термін обміну, додавши Кевіна Дюранта.

Решта розкладу "Мілуокі" включає п'ять ігор проти претендентів на Східну конференцію "Філадельфію", "Бруклін" і "Бостон", а також поїздку до Фінікса на матч-реванш із "Санз" і ще одну поїздку до Денвера на побачення з "Наггетсами", лідером Західної конференції, а також візит до "Мемфіса". , наразі другий на Заході, у передостанньому змаганні регулярного сезону.

Крім того, є питання здоров’я, яке іноді бентежило Баксів цього сезону та знову підняло свою потворну голову в п’ятницю, коли Янніс Адетокумбо, який був обмежений лише 20 секундами Матчу всіх зірок через травму зап’ястка, покинув гру. у першій чверті після удару правим коліном гравця Санз.

Його доступність у неділю проти Санз не була відома після гри в Майамі, але втрата двічі найціннішого гравця, який наразі займає третє місце в лізі з 31.8 очками та друге з 12.2 підбирання за гру, було б дуже великим ударом.

«Ми побачимо, як він почуватиметься завтра», — сказав Буденгольцер. «Ми оцінимо його і будемо розглядати день у день».